USŁUGI ODZYSKIWANIA DANYCH

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem firmy Ontrack, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najlepsze w branży rozwiązania do odzyskiwania danych, bez względu na powód ich utraty i rodzaj nośnika. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc przywrócić dane utracone nawet w najcięższych przypadkach.

ONTRACK EASYRECOVERY

Oferujemy kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych w korzystnej cenie. Bez względu na to, czy jesteś użytkownikiem domowym, szukającym prostego i intuicyjnego oprogramowania do odzyskiwania danych, czy też firmą, która poszukuje rozwiązań do odzyskiwania danych na potrzeby wewnętrzne, Ontrack EasyRecovery spełnia te funkcje. Ontrack EasyRecovery to oprogramowanie do samodzielnego odzyskiwania skasowanych i uszkodzonych plików.

KASOWANIE

Potrzebujesz skutecznego i sprawdzonego narzędzia do niszczenia danych już niepotrzebnych. Zapytaj nas o oprogramowanie i narzędzia do kasowania danych lub o usługi weryfikacji skutecznego skasowania danych. Zapewnij swojemu biznesowi spokój i bezpieczeństwo poprzez właściwie dobrane narzędzia do bezpowrotnego kasowania danych. Skuteczność oferowanych przez nas rozwiązań oparta jest na współpracy Ontrack - lidera rynku odzyskiwania danych z firmą Blancco - wiodącego dostawcy rozwiązań do kasowania danych. Wysoką skuteczność tych rozwiązań potwierdzają m. in certyfikaty CESG i NATO.